Datum:

20.12.2018      7.00 -  15.30

21.12.2018      7.00 -  10.00

 

Sazba:

Strávníci jsou zařazováni do kategorií podle věku, kterého dosáhnou ve školním roce.

 

1-4kategorie           21á 22,- Kč=   462,- Kč

5-9kategorie           21á 24,- Kč=   504,- Kč

8-9kategorie           21á 26,- Kč=   546,- Kč

Dospělí                   21á 26,- Kč=   546,- Kč

Cizí strávníci           21á 58,- Kč= 1218 ,- Kč

Svačinky                 21á 13,- Kč=   273,- Kč

Pitný režim na celý měsíc  13,- Kč

Stravné si můžete zakoupit na dva měsíce.

OMEZENÁ PLATNOST KARET PO DOBU ŠKOLNÍHO ROKU

30.11.2018 končí platnost karet, které byly vydány před 1.9.2018. Doporučujeme dočerpat kredity do data platnosti karty, nebo si zažádat o převod kreditu na karty nové. Žádost o převod se posílá emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a musí obsahovat číslo staré a nové karty a název školy.

Od tohoto školního roku budou karty vydávány s platností jednoho školního roku s přesahem do listopadu roku dalšího (=pro případné dočerpání kreditu). Platnost karet tak koresponduje s minimální délkou trvání školních projektů (=jeden školní rok) a minimalizují se tak složité procesy při případném ukončování smluvního vztahu.

 

OBECNÉ – DODÁVKY PRODUKTŮ VE ŠKOLNÍCH PROJEKTECH

MLÉKO DO ŠKOL: V rámci bezplatných dodávek distribuujeme minimálně dvakrát do měsíce polotučná nebo plnotučná mléka. Sortiment průběžně doplňujeme o čerstvé sýry, plátkové sýry a jogurty v BIO kvalitě.

Ochucená mléka naleznete ve školním automatu v příchutích vanilka, čokoláda a kakao. Tato mléka jsou vybírána prostřednictvím kartiček a jejich evidence pro potřeby SZIF je vedena speciálním online systémem, kterým jsou všechny automaty propojeny.

Nárok na ochucené dotované mléko za částečný doplatek žáka je jeden kus za den. Druhé a další mléko, zakoupené ve stejném dni, je prodáno za cenu plnou, tedy nedotovanou.

Pracovníci školy mohou využívat karty pro nákup zboží z automatu za nedotované ceny. V tom případě je třeba (po přihlášení školy na portál) zakázat odběr dotovaných výrobků, nebo nahlásit číslo karty na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my toto provedeme za vás. 

KAM SMĚŘOVAT DOTAZY

Případné dotazy směřujte, prosím, nejlépe emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Oběd je možno odhlásit osobně ve  ŠJ, telefonicky na tel. čísle 596 953 260 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Možnost odhlašování stravy nejpozději do 7:50 na aktuální den.

Číst dál...

Školní jídelna nabízí stravování soukromým osobám i firmám.
Více informací můžete získat u vedoucí školní jídelny paní Ireny Marenčíkové
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , telefon 596 946 029.

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání