V rámci projektu Hrdá škola proběhl na naší škole dne 13. 6. Den hudby. Moderátory a „jezdci na deskách“ se stali Eliška Dvořáčková, Tomáš Motloch a Martin Strnadel. V 8 hodin rozhlasem seznámili žáky s tím, jak bude Den hudby probíhat. Po úvodu byli už připraveni žáci třídy 7.B, kteří do školního rozhlasu zazpívali skladbu skupiny Fools Garden - Lemon Tree. O každé přestávce se pak chodbami linuly písně dle výběru našich „dýdžejů“. Pouštění písniček mělo u žáků ohlas. Měli jsme možnost vidět, jak si o přestávkách někteří žáci zpívají, pobrukují nebo tančí.

Cílem projektu je podpořit dobrou atmosféru ve škole a to se určitě povedlo.

Velká pochvala patří Elišce, Tomovi, Marťovi a celé třídě 7.B. Mgr. Jana Tylová

FOTO V rámci projektu Hrdá škola jsme si zpestřili běžný školní den a přišli jsme do školy v pohodlných teplákách.

V období od 4.-7.12. 2017 proběhla na ZŠ A. Hrdličky 1638 charitativní akce v rámci projektu Hrdá škola, do kterého se naše škola zapojila. Šlo o sbírku oblečení pro děti Slezské Diakonie v Ostravě v rámci společné spolupráce. Chtěli bychom jmenovitě poděkovat všem za podporu naší akce a zpříjemnění vánočních svátků dětem, které nemohou trávit Vánoce se svými rodinami.

Číst dál...

FOTO Dne 13.10.2017 jsme se na " Hrdličkách" připojili k mezinárodnímu SUIT UP DAY a oblékli si v tento den formální oblečení. Připojili jsme se k projektu Hrdá škola a ukázali svůj respekt ke škole, kterou navštěvujeme. V tento den  se škola změnila v místo plné mladých mužů a dam, kterým to moc slušelo. Připojili se i žáci a pedagogové I. stupně. Děkujeme všem za podporu a zapojení a v podobných akcích budeme rádi pokračovat. Mgr. Petra Trunkátová