Get Adobe Flash player

V úterý 12. 12. 2017 proběhly na naší škole 3 tradiční akce pro rodiče a přátele školy.

Dopoledne to byl Den otevřených dveří do výuky, kdy jste se s námi mohli na chvíli vrátit do školních let a zároveň se podívat, jak ve škole fungují vaše ratolesti. Vyučovací hodiny různých předmětů nebo jejich části jste mohli zhlédnout ve všech třídách, odborných učebnách i v tělocvičně školy. Návštěvy provázely po škole naše hostesky z 9. ročníku.

Vánoční odpoledne na naší škole zahájil Vánoční jarmark v 15,30 ve vestibulu školy. Na něj navázal v 17,00 tradiční Vánoční  koncert ve školní jídelně. Vánočními melodiemi a vystoupeními, které si připravili žáci a učitelé, jsme vám chtěli na chvíli zpříjemnit předvánoční čas, pomoci odpoutat se od každodenních povinností a shonu. Snad se nám to povedlo :-).

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání