Kategorie A1 a A2 (žáci 1. a 2. tříd)

V letošním školním roce se do kategorie A1 zaregistroval jeden žák naší školy, který však opomněl vypracovat test.

V kategorii A2 pro žáky 2. ročníku jsme měli dva zástupce ze třídy II. B – Filipa Maléře a Hanu Markovou. Oba velmi dobře vyřešili test, Filip se dělí o 2. až 7. místo mezi 246 soutěžícími z našeho kraje a 20. - 60. mezi 2614 řešiteli z celé České republiky. Hanka skončila na 26. - 34. místě v kraji, v republice patří mezi 450 nejúspěšnějších žáků. Moc gratulujeme a přejeme hodně podobných úspěchů v příštím roce. Mgr. Irena Wolkowinská

Kategorie A (žáci třetích, čtvrtých a pátých tříd)

Soutěž proběhla ve druhém říjnovém týdnu, letos se registrovalo 11616 řešitelů z celé České republiky, na naší škole to bylo 31 soutěžících. Čtyři žáci zapomněli olympiádu včas vyřešit, dva si nepřejí zobrazit své umístění.

Nejúspěšnějším soutěžícím se stala Tereza Maléřová ze třídy V. A, která postoupila do krajského kola jako desátá nejlepší řešitelka z 1191 účastníků moravskoslezského kraje. Druhé místo mezi našimi žáky patří Natálii Szottové z III. A. Třetí příčku obsadila Lenka Dráberová z V. B.

Terezce přejeme mnoho úspěchů v krajském kole, které se bude konat 2. 11. 2018 na Krajském úřadě v Ostravě. Irena Wolkowinská

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ)

Soutěž proběhla ve druhém říjnovém týdnu, letos se do soutěže zapojilo celkem 17156 řešitelů, z toho v našem kraji 2301. Z naší škole soutěžní test vyplnilo 64 žáků 2. stupně.

Gratulujeme Martinu Dráberovi z IX. A, který se umístil na 1. místě a jako jediný postupuje do krajského kola (36.-38. místo v kraji). Ondrovi Kučerovi z VIII. A  na 2. místě a Kamilu Szottovi ze VII. A na 3. místě unikl postup o vlásek. 

Všem soutěžícím děkujeme za účast, blahopřejeme všem, kteří k soutěži přistoupili zodpovědně a s nadšením, a ikdyž se neumístili na předních místech, vyzkoušeli si řešení zajímavých logických úloh.

Martinovi přejeme mnoho úspěchů v krajském kole, které se bude konat 2. 11. 2018 na Krajském úřadě v Ostravě. Jana Chmelařová

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání