FOTO Dne 12.6.2018 se konal 6. ročník jazykové, umělecké a vědomostní soutěže s názvem Hello Games, která je určena pro žáky I. st. ZŠ. Jedná se o jedinečný projekt, ve kterém je pro žáky 2.-5.ročníku stanovena 1 soutěžní disciplína. 2. ročník – hra na hudební nástroj, 3. ročník – mladý zdravotník, úkoly z první pomoci, 4. ročník – zábavná matematika a 5. ročník spelování anglických slov. Týmová disciplína byla sportovní a oddechová. Soutěž se konala v prostorách Planetária Ostrava, kde si mohli žáci v oddechovém čase prohlídnout expozici a shlédnout zajímavé ukázky z filmové nabídky Planetária. Celé soutěžní klání bylo velice náročné, začalo v 9,00 h a skončilo v 14,30 h.Tým Hrdliček tvořily samé dívky ve složení Adéla Srnanková, Monika Pačková, Klára Červenková, Božena Lednická, Tereza Maléřová a Veronika Staňková.

   Náš tým se nadšeně vrhl na plnění jednotlivých disciplín a v konkurenci 19 dalších škol z celého kraje získal skvělé 2. umístění. Napětí před vyhlášením výsledků bylo obrovské a o to více nás těšilo, že jsme dopadli skvěle především v matematice a anglickém jazyce a poradili jsme si hravě i s úkoly z první pomoci. Navíc v oddechovém čase naše dvě soutěžící Terezka Maléřová a Boženka Lednická porazily chlapce ve fotbale, takže jsme se nedali i ve sportu.

  Děkujeme všem našim žákyním za příkladnou reprezentaci školy, pedagogům, kteří pomohli připravit naše žákyně k soutěži a věříme, že v příštím roce se zúčastníme znovu s novým elánem a zkušenostmi. Mgr. Petra Trunkátová

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání