V úterý 27. 3. 2018 proběhlo v DDM Plesná Obvodní kolo ve vybíjené  - II. kategorie, dívky.  Této sportovní akce se zúčastnilo 5 základních škol - ZŠ J. Valčíka, ZŠ Gen. Škarvady, ZŠ Dětská, ZŠ H. Salichové (Polanka) a ZŠ A. Hrdličky.

Z naší školy bylo vybráno 11 děvčat ze 4. a 5. tříd, konkrétně Adriana Zezulková (4. A), Veronika Kyšková (5. A), Aneta Pěničková (5. A), Denisa Machalíková (5. A), Julie Zvarová (5. B), Barbora Mihulová (5. B), Linda Mikulíková (5. B), Petra Machková (5. B), Tereza Wozničková (5. C), Adriana Bobáčková (5. C)  a Nela Rehová (5. C).

Holky předvedly dobrou hru a podařilo se jim postupně porazit všechny zúčastněné týmy kromě dívek ze ZŠ Dětská, které pro nás byly nejtěžším soupeřem, a zápas s nimi dopadl nerozhodně.  

Po sečtení všech bodů v tabulce naše děvčata dosáhla nejlepšího skóre a získala 1. místo v obvodu Poruba. Tímto postupují do Okresního finále, které se uskuteční 23. 4. 2018 opět v DDM Plesná.

Všechny naše hráčky si zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony a vzorné chování během celé soutěže.

Vítězkám gratulujeme, děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole.

                                                                                                         Mgr. Michaela Červenková

 

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání