FOTO Dne 28.2. se konal jubilejní  20. ročník gastronomické soutěže s mezinárodní účastí a porotou AHOL CUP 2018 v Multifunkční aule GONG v Dolní oblasti Vítkovice.

Žákovský tým ve složení Adéla Němčíková, Denisa Homová a Sandra Stolinská zastupoval naši školu poprvé a pod vedením vedoucí kuchařky naší ŠJ p. Ireny Ožanové se poctivě připravoval na náročné modelování z marcipánu. Soutěžící neměli vůbec lehký úkol, na vymodelování nápadité ozdoby dortu k 20. výročí AHOLU dostali pouze 30 minut. 

Navíc soutěžních škol bylo 13 a konkurence obrovská. V této náročné soutěži se svým originálním zpracováním skončilo naše družstvo na úžasném 1. místě a dokázalo, že pro Hrdličky je každá, i náročná soutěž bez předchozích zkušeností, velká výzva. Našim soutěžícím srdečně gratulujeme, děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy na veřejnosti a dík patří samozřejmě p. Ireně Ožanové, která děti připravovala. Mgr. Petra Trunkátová

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání