FOTO_VIDEO Dne 1.2. 2018 jsme se opět zúčastnili soutěže SOŠ AHOL, která nás zavedla křížem krážem do Spojeného království, do historie i současnosti. I přes velkou nemocnost a změnou soutěžního týmu ještě v den soutěže, se náš osmičlenný soutěžní tým 7. – 9. ročníku pustil s odvahou a našimi znalostmi do soutěžního klání s nejlepšími 15 ostravskými školami.

Soutěž obsahovala velký vědomostní test v anglickém jazyce o současnosti, historii, sportu, kultuře, zeměpise Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Součástí soutěže bylo také prověřit znalosti z četby anglických autorů a jejich knih, typické britské a irské  svátky, populární britské sporty,hudba, hádanky, kvízy v neposlední řadě prověřit znalosti finanční gramotnosti ve hře s librami. Náš tým ve složení Ondřej Konečný, Jáchym Kurtin, Adéla Němčíková, Andrea Němčíková, Dominika Sikorová, Eliška Dvořáčková, Lucie Uhliarová a Nika Bínová získali po napsání náročného anglického testu vynikající 1. místo, což potvrdilo naše znalosti a schopnosti v použití anglického  jazyka. V celkovém hodnocení po splnění týmového klání naše družstvo získalo 9. místo. Vyhlášení výsledků jednotlivců nám udělalo velkou radost neboť v soutěži jednotlivců z počtu 120 žáků získala Dominika Sikorová ze třídy VIII.A  vynikajicí  3. místo. Soutěž se nám velice líbila, byla velice komplexní, ale také zábavná a prověřila schopnost naší týmové spolupráce. Navíc Hrdličkám nechybí  dobrá nálada,zdravý duch a soutěživost

Našim soutěžícím se srdce blahopřejeme, děkujeme za vynikajicí reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů a zážitků s angličtinou.

Mgr. Petra Trunkátová

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání