V pátek 8.12 se uskutečnil 11. ročník Mikulášské laťky, který se letos výjimečně konal v atletickém tunelu ve Vítkovicích. Naši školu reprezentovalo v soutěži ve skoku vysokém 11 žáků z 2. stupně, a to jak v chlapeckých tak dívčích kategoriích. Nejúspěšnější skok letos předvedl Jáchym Kurtin ze třídy 7.A, když pokořil laťku ve výšce 133 cm a získal tak dělené 2.místo v kategorii mladších žáků. Velmi dobře si ovšem vedli i další naši žáci, kteří se ve svých kategoriích umístili takto:   

Jakub Koštěl – 5. místo (153 cm),  Magda Langová – 6. místo (130 cm),  Tomáš Cívela - 7. místo (123cm),  Nikol Košťálová 9. místo (125cm)

Poděkování patří také ostatním našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy, podporu svých spolužáků a podaný výkon, kterým si v nemalé konkurenci sportovně zaměřených škol a atletických klubů určitě neudělali ostudu.

Na závěr bych rád poděkoval také p. uč. Klosovi, který se na přípravě našich skokanů a skokanek podílel. p.uč. Škapa

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání