„Kreativita je největším projevem svobody.“

Již druhým rokem se pravidelně - nepravidelně setkáváme při společném tvoření. V pátek odpoledne se promění učebna v kreativní místnost, kde si vždy společně vytvoříme přání nebo dekorace z papíru. Používáme vyřezávací a embosovací stroj Big shot, grafické a scrapbookové papíry, lepící materiály, stylové ozdoby a učíme se nové techniky. V letošním roce s námi spolupracuje lektorka Zuzka Maliňáková.

Pokud se chcete přidat k našemu tvořivému týmu, kontaktujte v dubnu paní učitelku Lenku Pitnerovou na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V minulém období jsme se sešly při vánočním a velikonočním tvoření. Další termín je naplánovaný na květen, tentokrát jsme zvolily téma, které bude ryze dětské – tvorba pro děti, na dětskou oslavu (přání, pozvánka, dekorace na narozeninovou oslavu, Den dětí, k vysvědčení apod.). Před prázdninami bude poslední setkání letošního školního roku, což nebude tvoření papírové, ale textilní, zájemci si vyrobí prázdninové tričko. 

 

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání