Vážení rodiče a přátelé školy, naši milí žáci,

prosíme Vás tímto o podporu našich dětí, které se letos znovu účastní celostátního projektu Srdce s láskou darované, jejímž vyhlašovatelem jsou společnosti ANTECOM, OPTYS a divadlo YPSILON. V loňském roce jsme byli velmi úspěšní: třída VI.B vybojovala 4. - 10. místo (nebylo určeno přesné pořadí) a třída VIII.A získala od odborné poroty úžasné 3. místo. Osmáci se pak dne 22. května 2017 zúčastnili v Praze v zasedacím sále Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky slavnostního vyhlašování vítězů. A náležitě si to užili! Před samotným ceremoniálem je čekal bohatý raut v prostorách, kde se běžně občerstvují páni poslanci. Poté zasedli do lavic poslanecké sněmovny a užívali si skvělou atmosféru, kterou vytvářeli zejména moderátoři celé akce - Martin Dejdar a Petr Vacek ze Studia Ypsilon.

Nezávisle na hodnocení poroty soutěže Srdce s láskou darované bude v termínu od 5. 2. 2018 do15. 3. 2018 probíhat hlasování na stránkách www.srdceslaskou.cz, kde jsou zveřejněny všechny soutěžní práce. Tímto může kdokoli dát hlas tomu týmu, jehož práce se mu bude líbit.

A tak Vás velmi prosíme: hlasujte ze všech PC, notebooků a telefonů! Rozešlete odkaz rodinám i známým. Děti se na projektu velmi nadřely, věnovaly mu spoustu práce i volného času. A rády by se opět podívaly do Prahy...

Tak jim dejte hlas, a oceňte tak jejich úsilí!

Děkujeme !!!

Skupina 19 žáků ze 7. B pod vedením paní učitelky Andrey Mezihorákové:

NAŠE SRDCE PATŘÍ NEPOSEDNÝM TLAPKÁM

odkaz: http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2017/detail/105

 

Skupina 15 žáků z 9. A  pod vedením paní učitelky Lenky Pitnerové:

SRDCE PRO POLITICKÉ VĚZNĚ

odkaz: http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2017/detail/211

Náhodný obrázek

 

 

Přihlášení

Hledání